Odszkodowanie za opóźniony lot

      Możliwość komentowania Odszkodowanie za opóźniony lot została wyłączona

Loty czasami się opóźniają

W dzisiejszym świecie podróżowanie samolotem jest bardzo powszechne. W krótkim czasie możemy pokonać bardzo duże odległości, co nie byłoby możliwe przy wykorzystaniu innych środków transportu. Samolotem latamy nie tylko na wakacje, ale też coraz częściej w sprawach służbowych.Dlatego szanse, że akurat Twój lot zostanie opóźniony, są naprawdę duże. Nie sposób zapobiec takiej sytuacji, ale dobrze żebyś znał swoje prawa, gdy do opóźnienia lotu jednak dojdzie.
Rozporządzenie nr 261/2004 nie przewiduje odszkodowania za opóźniony lot. Jednakże Trybunał Europejski orzekł, że pasażer, którego lot został opóźniony posiada takie samo prawo do odszkodowania, jak pasażer, którego lot odwołano.
Dlatego jeśli Twój lot był opóźniony więcej niż trzy godziny na lotnisku przylotu lub na lotnisku miejsca docelowego w przypadku lotów z przesiadkami, przysługuje Ci odszkodowanie zgodnie z rozporządzeniem nr 261/2004 i orzeczeniem Trybunału Europejskiego.

Odszkodowanie za opóźniony lot w Krakowie

Jeżeli Twój lot został odwołany, to nie warto się załamywać, ale warto zacząć sprawnie działać, gdyż możesz uzyskać odszkodowanie nawet do kwoty 600 euro. Jak widzisz jest o co walczyć. I właśnie w tym momencie z pomocą przychodzi Ci nasza firma, która zawodowo zajmuje się uzyskaniem odszkodowania za opóźniony lot kraków. W pierwszej kolejności, po podaniu nr lotu sprawdzimy, czy w świetle obowiązujących przepisów prawa odszkodowanie Ci się należy i w jakiej kwocie.Jeżeli tak zajmiemy się sprawą.

Nasze atuty to:
*duże doświadczenie, co pozwala nam działać w szybki i skuteczny sposób – my zajmujemy się kwestiami prawnymi, kontaktami z odpowiednimi podmiotami, a Ty w spokoju oczekujesz na odszkodowanie, które po zakończonej sprawie otrzymasz na swój rachunek bankowy;
* doświadczony personel, który na bieżąco będzie Cię informował o postępach w sprawie oraz odpowiadał na wszystkie Twoje pytania, które mogą się pojawić w trakcie prowadzenia sprawy;
* jasne warunki współpracy i wzajemnych rozliczeń za prowadzenie sprawy.
Nasze doświadczenie wskazuje, że szansa na uzyskanie odszkodowania jest naprawdę bardzo wysoka.Dlatego zaangażuj nas do prowadzenia Twojej sprawy związanej z odszkodowaniem za opóźniony lot w Krakowie.

odszkodowanie za opóźniony lot kraków